- Klimatizácie, Tepelné čerpadlá, Zelená domácnostiam

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

PRODUKTY > TEPELNÉ ČERPADLÁ
Panasonic vytvoril zn. Aquarea, inovatívne nový, nízko-energetický systém, ktorý Vám pomôže vychutnať ideálnu teplotu vzduchu a teplej vody vo vašej domácnosti, a to aj pri extrémnych vonkajších teplotách. Aquarea tepelné čerpadlo zachytáva čerstvý vzduch na chladenie alebo ohrievanie pre zabezpečenie maximálneho komfortu. Aquarea je oveľa čistejšie, bezpečnejšie, lacnejšie a šetrné k životnému prostrediu než alternatívy s využitím zemného plynu, ropy a elektrických systémov.
Jedna vonkajšia jednotka, ktorá môže byť posilnený solárnými panelmi, ohrieva vodu pre domáce použitie a pre radiátorov alebo pre podlahové kúrenie. 
Systém môže byť dodatočne napojený do systému ústredného kúrenia a tak znížiť náklady na inštaláciu. Práve preto je to správna voľba pre novostavby ale aj pre prípadné rekonštrukcie.
Najlepšia sezónna účinnosť
Energetická inovácia, Aquarea je absolútny vrchol "zeleného" vykurovacieho a klimatizačného systému. Aquarea tepelné čerpadlo od Panasonic umožňuje ušetriť až 80% nákladov na vykurovanie v porovnaní s elektrickými vykurovacími systémami.
Panasonic Aquarea vám ponúka riešenie 
pre každú potrebu na vykurovanie a ohrev teplej úžitkovej vody. Veľký rozsah možností riešenia od Panasonic Aquarea, vám pomôže vytvoriť pre svoj domov efektívnejší systém a lacnejšiu a jednoduchšiu inštaláciu.
Katalóg vo formáte PDF na stiahnutie (13MB)
Katalóg vo formáte PDF na stiahnutie (3.1MB)
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky